TRT Trabzon Radyosu

Trt Trabzon Fm radyosunu durmaksızın canlı bir şekilde dinleme fırsatını dinleyicilerine sağlamaktadır. Yıllardır süre gelen güvenilir ve kaliteli bir yayın anlayışı ile Türkiye Televizyon Radyo kurumu olarak bilinen TRT bir çok alanda yapmış olduğu çalışmalar ile dinleyicilerine hitap etmektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında gurbetçilerimizin sesi olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca 35 dilde yayın yaparak din ırk ayırt etmeden tarafsız bir şekilde dinleyicilerine seslenmektedir.

TRT Trabzon bir çok ilin ve başta Trabzon ilinin özelliklerine değinerek o yörede olup bitenleride ele alarak dinleyicilerine en güzel bir şekilde hitap etmektedir. Karadeniz bölgesinin en guzide bölgesinde yani Trabzon’da halen yayın hayatına devam etmektedir. Bölgede olan haberlere kültürel değerlerine ve bölgenin ihtiyaçlarına değinerek o bölgede veya başka şehirde yaşayan insanlarıda bilgilendirmiş olmaktadır. Bu sayede duyarlı vatandaşlarımızı da yardıma çağırarak bölgenin daha da yaşanabilir bir hal almasını sağlmaktadır. trt-trabzon

TRT Trabzon Radyosu Canlı yayın akışına 09:00 ile 12:00 saatleri arasında siz değerli dinleyicilerine seslenmektedir. Radyonun olduğu gibi dinleyicilerinin de tarafsız bir şekilde davranışlarını ele alma şansını bulabileceğiniz bir radyodur. Yıllardır TRT kuruluşunun başladığı tarihten günümüze kadar gelen hizmeti bizler için devam etmektedir. Bir çok dinleyici aktif kitlesi mevcuttur. Bölgede bulunan vatandaşlarına en üst düzeyde yayın akışı sunarak bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

TRT Trabzon Radyosu dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri