TRT Radyo 6

TRT Radyo 6 Türkiye Televizyon Radyo Kurumu’nun yapmış olduğu çalışmalar hizmetler arasında yer alan kaliteli,tarafsız haberler içeren çalışmaları kapsamındadır trt radyo 6. Ayrıca her geçen gün ilerlemekte olan yenilikleriyle de göz kamaştırmaktadır. Trt6 gerek yurt içinde gerekse  yurtdışında vatandaşlarımıza en güzel biçimde seslenmektedir. Dahası ülkemizde yaşamakta olan kürt vatandaşlara kürtçe yayınlar yapan TRT 6 radyosu ile anılmaktadır. Radyonun diğer bir adı ise trt 6 Şeş olarak geçmektedir. Bu radyo frekansı daha çok Güney Doğu anadolu Bölgesinde bulunan tüm vatandalarımıza en doğru en tarafsız ve kaliteli bir şekilde hizmetini sunmaktadır.

trt-radyo-6Trt 6 ile bir çok ilin daha çok da Güney Doğu Anadolu bölgesinin ve bölgede bulunan illerin özelliklerine,kültürel değerlerine değinmektedir. Bölgede olup biten olayları gündeme getirerek vatandaşların haberder edilmesi gerçekleştirilmektedir. Bölgede gerçekleşen olayları doğru yalansız bir şekilde aktarmaktadır. Ülkede ve yurtdışında gelişen haberleri de gündemine alarak genel içerikli bir yayın anlayışı sürdürmektedir.

TRT 6 Şeş Canlı Dinlerken kürtçe olarak seslendiriline haberlerin yanı sıra kürtçe olarak seslendirilen müzikleride dinleyebilir isteklerde bulunabilirsiniz. Spor haberleri de olmak üzere kürtçe yayın hizmeti verilmektedir. Yörenin eşsiz doğal özellikleri de anlatılarak dinleyicilerimizin bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Yayın hizmeti 1 Mayın 2009 tarihinde başlamış olup en doğru ve kaliteli yayın akışı ile halen hizmetine devam etmektedir. 4 yıldır dinleyicilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Profesyonel ekip kadrosuyla asla sıkılmayacağınız yayınları üstlenmektedirler.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

TRT Radyo 6 dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri