Show Radyo

Radyo Show fm dinle günümüzde radyoların çok ön planda olduğu ve her geçen günde arttıgını görmekteyiz. Bundan dolayıdır ki her kategoriye göre dinleyebileceğimiz her insana hitap eden radyo frekanslarının bulundugunu görmekteyiz. Bu da dinleyiciyi seciçiliğe en kaliteli müziğin olduğu yere götürmektedir. Her alana hitap eden radyoların kurulumu günümüz teknolojisinde faydalanılarak yapılarak bir çok yere ulaşmayı başarmışlardır. Haberleri güncel olayları ve yeni çıkan albümleri bulundugunuz yerden rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Show Radyo Dinlerken sıkılmaz gün içerisinde iş yerinizde,evinizde ve arabanızda nerde olursanız olun showfm siz değerlin dinleyenlerin vazgeçilmezi haline gelecektir. Show Radyo 10 temmuz 1992 tarihinde Erol aksoy tarafında kurularak bizlere hitabına başlamıştır. 2004 yılında ise Erol aksoy’dan radyo TMSF’ye geçerek günümüzdede hizmetini devam ettirmektedir. İstanbul yayın hayatını sürdüren ve ulusal kanal olma özelliğine ev sahipliği yapmaktadır. Bir çok radyoyu arkasında bırakan örnek alınabilecek bir radyo olma özelliği taşımaktadır.show-radyo-dinleyin

Show Radyo nostalji müziğin tadına varacaksınız. Her geçen gün yeni uygulamalar ve yazılımlarla sizlerle buluşarak günü daha keyifli hala getirebilmeyi hedeflemiştir. Show Radyo Gün içerisinde yeni etkinlikler programla sunarak sizlerin daha aktif olmanızı sağlamaktadır. Günümüze kadar gelen radyo büyük başarılara imza atmış ve sizlerin gönlünü her zaman için hoşnut tutmaya çalışmıştır. Radyolarınızı hemen sizlerde 89.8 ayarlayın pişman olmayacaksınız vazgeçilmezini haline gelecek bir radyodur. Bir çok online dinleyeni büyük bir kitleye sahip olan radyo günümüzee kadar doğru dürüst anlaşılır yayıncılık yapmanın mutlulugunu yaşamaktadır.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Show Radyo dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri