Radyo Viva

Radyo Viva Fm radyosunu sitemizden şarkıları yayınlarını canlı dinleyebilirsiniz. Çağımızda teknolojinin giderek büyümesi üzerine faydalanmasını bilen radyolar da gelişerek büyümüş radyoculuk sektöründe büyük bir yankı uyandırmıştır. Her geçen gün büyeyen sizlerin destekleriyle de gücüne güç katan radyoculuk sektörüde giderek gelişmekte değerli dinleyicilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadırlar.

Radyo Viva Fm dinlerken bir çok güncel en çok dinlenen müziklerin verildiğini dinleyicilerinin mesaj yoluyla veya canlı bağlantılarımıza katılarak isteklerini ve radyo hakkında ki görüşlerini bildirerek katılımlarını sürdürdüklerini göreceksinizdir. Haziran ayında 1999 yılında yayın hayatına başlayan radyo tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmekte günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır. Erol Aksoy tarafından kurulumu yapılan radyo 2008 yılında TMSF’ye devreldilmiş daha sonra Televizyonu da kurularak hem radyo hemde tv ile tüm severleriyle buluşarak güçlerine güç katmaktadırlar. Tamamen Türkçe yayın yapan yayınlarını büyük bir keyifle dinleyicilerine aktaran başarılı ekipmanlara sahiptirler. Bu sayede radyo dinleyicilerinin vazgeçilmezi haline gelebilmektedir.viva-radyo

Pop müziğin ve fantezi türlerinde müziğin tadını bu adresde alabileceğiniz eşsiz bir radyo frekansıdır. D-smart Türksat 3A uyduları ile tüm dinleyicilerine seslenebilmekte dinleyicileri her nerde olursa olsun seslerini duyurabilmektedirler. Evinizde işyeriniz de veya aracınız da nerde olursanız olun dinleyicilerine en iyi şekilde seslerini duyuyarak hizmet veren radyonun kendine özgü çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca radyo Viva FM show radyo ile kardeş istasyon olarak güçlerine güç katmış yayın hayatını hız kesmeden bütün hızlarıyla devam etmektedirler. Çok önemli spikerleriyle yayın hayatlarını sürdüren dinleyicilerini memnun ederek saygıda kusur etmeden yayın hayatlarını sürdüren yayıncılık anlayışın kalitenin ve doğru yayıncılığın bulunduğu radyoda asla sıkılmadan günlerinizi geçirebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Viva dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri