Radyo TRT Antalya

Radyo TRT Antalya Türkiye Televizyon Kurumları içerisinde hizmet veren ulusal bir radyodur. Çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren dinleyicilerine en iyi dinletiyi sunmayı hefeylemektedir. 1962 yılında Antalya‘da hizmet vermeye başlayan ulusal bir radyo olma özelliği taşımaktadır. 1962 yılında ise TRT‘nin kurulması nedeniyle geniş çaplı bir ilerleme kaydetmiştir. Bu sayede de günümüze kadar çalışmalarını devam ettirdiklerinden dolayı Antalya Akdeniz’de yayın yapmakta olan en güçlü radyo olma ününü kazanmıştır.

antalya-radyosu Trt fm dinlerken daha çok Dünya’da ve Türkiye’de olup biten olayların güncel bir şekilde sizlere aktarıldığını duyacaksınız. Bunun yanı sıra bölgelerin de özelliklerine bir bir değinen bilgi verici bir radyodur. Ayrıca gelişmekte olan ve yakın zamanda olabilecek olaylarıda gündeme alarak sizlere en kaliteli ve dürütlük anlayışından sizlere aktarılması sağlanmaktadır. Ulusal yayınların kuralları dışına çıkmadan örnek alınabilecek bir radyo olarak olayarı tarafsız devlet ve vatandaş birliğini, Ülke birliğini , birlik ve beraberlik duygusunu en iyi şekilde elen alan bir radyodur.

Canlı yayın akışı saat 17:00’dan itibarende daha çok haberlerin siz değerli dinleyicilerine aktarıldığını göreceksiniz. Günümüz teknolojisi doğrultusunda doğru bir yön alarak gelişmiş ve durmaksızın gelişmeye sizlerin gönlünü fethetmeye devam etmektedir. Tarafsız, dürüst ve doğru habercilik ahlakı ile ulusal yayın yapan radyo, kendini yenilemek için de elinden geleni yapmaktadır ilkesini örnek alarak yoluna en iyi şekilde devam etmeyi amaçlamaktadır. Sitemizden de TRT FM radyosunu sağlıklı bir şekilde internet ortamının olduğu her yerde dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo TRT Antalya dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri