Radyo Seyr FM

Seyr Fm bandında yayınlarını sürdürerek bizlere eşsiz bir dinleti keyifi sunmaktadırlar. Radyo Seyr dinle hoş sohbetleriyle bizleri kalbine girmeyi başarmış geçmişi de başarılar la dolu olmaktadır. Geçmişten bugüne kadar yayınlarını özverili titizlikle gerçekleştirmiştir. Bu sayede radyonun dinleyici kitlesi her geçen gün artmaktadır. Uzun süredir dinleyicilerine profesyonel yayın anlaşıyla kaliteli, güvenlir ve dürüst yayın yapılmaktadır.
seyr-fm-radyo

Seyr Fm yayınlarında daha çok dini tasavvufi konuları en doğru şekilde konu edinerek dinleyenlerinin bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Doğru yada yanlış bilinen dini konulara değinerek açık ve net ifadeler kullanılarak bilgi sahibi olunması sağlanır. 102.2 freknasını eğer internet ortamında değil de eviniz de veya arabanız da radyolarınızdan dinliyorsanız bu freknası ayarladığınız müddetçe seyrfm radyosunu eşi benzeri bulunmayan hoş programları ev sahipliği yaparak en güzel sohbetlerinin içerisinde sizlerde yer alabileceksiniz. 7/24 canlı yayın hizmetiyle sizlerin soru ve görüşlerinizi dinleyerek sizlere ellerinden gelen her türlü hizmeti vermeye çalışmaktadırlar.

İstek ve görüşlerinizi ister telefon bağlantısıyla isterseniz de sitemize yorumlarda bulunarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Bugüne denk kalitesinden doğru yayıncılık anlayışından ödün vermeyen çalışmalarını özenle devam ettiren bir istasyondur. Seyr Fm maneviyeti insanlarımıza en güzel şekilde başarılı bir şekilde nakışlayan istasyondur. Son derece uzman ve deneyimli kadrosuyla yayınlarını sadece dinleyicileri ile değil arka planda da nezih bir ortamda gün yüzünde tutabilmektedirler. En önemli en can alıcı konuları işlerken ciddiyetlerinden ve dinleyicilerle alay etme mevzu bahis bile olmadan yayınlarını edep haya içerisinde siz değerli dinleyicilerine aktarmaya çalışmaktadırlar. Sizlerinde katkıları ile her geeçen gün gücüne güç katan her  geçen gün büyüyen radyolar arasındadır.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Seyr FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri