Radyo Selam

Radyo Selam Türkiye’de bulunan radyolar arasında ismini duyurmayı başarmış bir çok radyo dinle bulunmasına rağmen ismini duyurmayı başarmıştır. Dini ve tassavvufi konularda insanlarımızı bilgilendirmeye yarayan insanların gün içerisinde doğruya iyiye yönlendirmeyi kötüden ve kötü işlerden uzaklaştırmaya çalışan çok değerli radyo kanalıdır. Kaliteli ve güzel programlarıyla her zaman kendine özgün programlarıyla bir adım öne geçip başarılı olmayı bilmiştir.

selamradyo Radyo Selam Değerli başarılı profesyonel ekipmanlarıyla çalışmalarından sohbetlerinden keyif duyabileceğiniz ekipmanlara sahip istasyon her geçen gün sizlerinde destekleriyle gücüne güç katmaya devam etmektedirler. Geçmişi başarılarla dolu geleceğe umutla yürüyen radyo istasyonu çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedirler. Günün 24 saati 7 günü her zaman sizlerin yanında sizlerin sesi olmaya devam eden radyo frekansıdır.

Radyo Selam frekans ayarını 95.0 ayarına getirdiğiniz müddetçe Türkiye üzerinde her nerde olursanız olun yayınları sorunsuz bir şekilde takip edebilir dini ve tassavufi konularda çok değerli bilgilere sahip olabilirsiniz. İnsanlarımız gün içerisinde ihtiyaç duyduğu müzik dinleme keyfini sohbet keyfini ilahi dinleme keyfini en iyi şekilde gidermeyi sağlayabilen radyolar arasında ismini duyurmayı başarmıştır. Her zaman için insanların kötü yoldan ayrılmalarını iyiye sevk edebilmeyi sağlayan iyiye yönlendiren gün içerisinde güzel amel saliha bir kul olmayı sağlamayı hedefleyen eşssiz bir radyo istasyonudur.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Selam dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri