Canli Online Radyo Dinle
Radyo Ritim
Sosyal Medyada Paylaş

Radyo Ritim

Radyo Ritim 103.8 FM’de

Radyo Ritim dinle, radyoculuğun ne kadar profesyonel yapılabildiğini gösteren en güzel örneklerden bir tanesidir. İstanbul’da yayın yapan radyo pop müzik alanında şarkılara ağırlık vermektedir; ancak hiçbir zaman klasik listeleri çalarak ilerlemez. Pop müziğin unutulanları, en sevilen ve ne kadar dinlenilse de bıkılmayan şarkılarına da gün içerisinde sık sık yer verir. Sabah uyanmak zorunda olanlar için Burcu ile Acı Kahve programı sayesinde enerjik bir gün vaat eder. Ritim Fm gece yayınlanan Saklı Düşler ise; kişilerin benliklerine döneceği rahatlatıcı ve duygusal bir program olarak 103.8 FM ve internet yayını aracılığı ile yayınlanmaktadır.

ritimradyo

Radyo Ritim Frekansı: 103.8

Radyo Ritim bir İstanbul radyosu olup, İstanbul’un eski kültürünü hala içinde barındıran semtlerden biri olan Beşiktaş’ta yayın yapmaktadır.

Radyo Ritim Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Radyo Ritim’in ağırlıkla yayın yaptığı müzik türü Türk pop müziğidir. Bu alanın en güncel ve en sevilen şarkılarını bir araya getirir.

Radyo Ritim Uydu Frekansı: Uydu yayını yapmamaktadır.

İstek Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Hayrettin Polat dedi ki:

    Selamlar ilk defa kanalınızı dinledim bu gece kanalınızda saat 01.00 02.00 arasi çalmış olduğunuz ahmet kaya şarkısını kanal çalışanlarına ve dinleyenlerine hediye ediyorum .

    Tekrar çalıp ve şarkının da ismini yaparsanız çok sevinirim

Tüm Hakları Saklıdır © 2013Canlı Radyo Dinle