Radyo Power XL

İstanbul’da PowerFM sütüdyosundan yayın yapan bir frekanstır. 100.3 frekansı dinle ile siz değerli dinleyicilerine seslenmektedir. İster evinizde ister işyeriniz de veya arabanızda canlı bir şekilde radyo hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Radyo Power XL Gün içerisinde 7/24 aktif yerli ve yabancı binlerce ünlü sanatçıların ev sahipli yaptığı bir radyo olduğunu göreceksiniz. Kamuran Akkor dinletisinde iken bir anda kulaklarınıza rod Stewad’ı dinlemeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar kulaklarınıza yabancı gelsede müziklere gün geçtikçe alışacak ve vazgeçilmeziniz haline gelebilecek bir radyo düzeyindeyindedir.powerxl

Power XL bir çok konugun ev sahipliği yaptığını ve profesyonel spikerlerin sizler için çalıştığını hizmet verdiğini göreceksiniz. Spirit of House programlarında çoğu zaman sunan ve yayınlanmaya başladığı günden bugüne kadar binlerce ödülün sahibi olmayı başarmıştır. Power XL Spirit of House programlarını en gözdesidir ve yayınlanmaya devam edecektir gün geçtikçe radyo vazgeçilmeziniz olacaktır. Radyo kanalı tarafsız bir yayın hizmeti sunmaktadır. Aynı yayın kuruşuna ait  Türkçe müzikler sunan Power Türk radyosunuda dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Power XL dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri