Radyo Klas

Teknolojinin giderek büyümesinden kaynaklanan farklılıkdan  büyük oranda etkilenen radyo sektörüde büyük oranda etkilenmiş kendini geliştiren radyolar ise teknolojiden faydalanmasını bilerek başarı yolunda büyük adımlar atmayı başarmışlardır.

Adını yabancı ülkelerde de büyük ölçüde duyurmayı başarmış etkileyici bir radyo frekansıdır. Kuruluş tarihi 20 Nisan 1998 yılında yayın hayatına başlayarak geçmişten bugüne kadar bir çok başarılı işlerde adını duyurmayı başarmış başarı yolunda emin adımlarla ilerleyebilmektedirler. Türkiye’de ulusal yayın yapan radyo istasyonları arasında yerini almış rekabet serüveninde ilerlemeye çalışmaktadırlar. Kanal şuanda Ali Karacan ve Ömer Karacan iki kardeş olan bu güzel insanlara aittir bunların emirleriyle hizmetiyle radyo yayıncılık hayatını devam ettirmektedirler.

klass-radyo

Radyo Klas Çoğunlukta pop müziklerin çalındığını istek müzikleriniz olacağı zaman canlı bağlantılarda değil sitemizden de irtibat haline geçebilirsiniz yorumlar yazaraktan. Radyonun iki tane ismi bulunmaktadır bir diğer ismi de Number One Türk Fm olarak 25 Haziran 2012 yılında değişime uğrayarak radyonun iki logosu iki ismi olmuştur. Radyo Klas Programların büyük bir titizlikle sürdürüldüğü kanalda her zaman için dinleyicilerinin tavsiyelerine de saygı duymuş saygı da asla hiç bir çalışanı kusur etmemiştir. Türkçe müziğin adresi olan son çıkan albümlerin hit müzikleri en güzel biçimde sizlere aktarıldığını hissedebileceğiniz gün içerisinde ki müzik ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebileceğiniz mükkemmel bir radyo kanalıdır.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Klas dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri