Radyo Hatay FM

Radyolarınızın frekansını 99.0 ayarladığınız sürece hatay fm çalar. Hatay ve çevresinde ki illere yayın yapmakta olan yerel bir radyo dinle istasyonudur. Hatay ve bölgesinde ki olup biten olaylardan anında sizlerde haberdar olabilmek istiyorsanız bu radyo tam size göre. Çevrede gelişen haberleri sizlerin anında haberdar olmanızı sağlar. Bölgenin tanıtımında etkin rol oynayan radyo bölgenin kültürel değerlerini haberlerini hava durumunu müziklerini sizlerle paylaşarak gün içerisinde aktif olmanızı bile sağlar.

Bir çok çeşitli ilahiler, müzikler ve ülkemizde olup biten olayları an ve an sizlerle paylaşarak bilgi sahibi olmanızı sağlar. Hatay FM yayınlarını FM bandında gerçekleştirme şerefine nail olmuş ve her geçen gün gücüne güç katarak ilerlemeye devam etmektedir. Sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyükmekte geçmişi başarılarla dolu geleceği parlak umutlarla dolu radyo kanalıdır. Sİzlere her zaman doğru dürüst yayıncılık anlayışıyla yayınlarını titizlikle sürdürmektedirler.
hatay-radyo-dinle

Programlara ister telefon bağlantılarıyla isterseniz de sitemize görüşlerinizi ve isteklerinizi yorumlarda belirterek gücümüzü yayıncılık anlayışımızı yenilememizi sağlayabilirsiniz. Hatay Fm Gördüğünüz üzere sadece radyonuzda değil internet ortamında da canlı yayınlarını büyük bir titizlikle online sürdürmektedirler. Kaliteli profesyonel ekipmanlarıyla sizlere en güzel şekilde seslenerek gönlünüzde yer etmeyi başarmış bir çok kişi tarafında büyük bir öngörüyle takip edilmektedir. Haberleri gündemi hava durumunu detaylarına kadar sizlerle paylaşarak anından haberdar olmanızı sağlarlar.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Hatay FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri