Radyo Güneykent Fm

Güneykent Fm dinle Isparta ilimizden siz değerli dinleyicilerine seslenen radyo Güneykent kabamızın tanıtımını yaparak dinleyicilerimizin bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadırlar. Çalışmalarını büyük bir özen ve titizlikle devam ettirerek başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedirler. Güneykent Fm dinleyicilerinin kullaklarının pasını silerek kalplerinde yer edinmeyi başarmışlardır.

Sadece telefon ile değil sitemizde bulunan yorum kısmına isteklerinizi ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İsteklerinize anında cevap veren ve yerine getiren tek radyo frekansı olma özelliğine sahiptir. Sizlerinde destekleriyle her geçen gün gücüne güç katmayı başarmış büyük bir dinleyici kitlesine sahip radyo istasyonudur.. Sadece aracınızda evinizde değil iş yerinizde ve bulunduğunuz bir çok bölgede canlı yayınları dinleyebilir bağlantılarda bulunarak isteklerinizi bildirebilirsiniz.
guneykent-radyo

Güneykent FM  Isparta’nın ve çevre ilçelerinin kültürel değerlerini özellikleri bölgede gelişen olup biten haberleri ve bölgenin ihtiyaçlarından anında bilgi sahibi olabilirsiniz. 2010 yılında yayın hayatına başlamış olan radyo geçmişten günümüze kadar çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirmeyi başarmış dinleyicilerini memnun etmeyi başarmışlardır. Sadece radyo frekansında değil web sitemizden de hiç bir sorun yaşamadan dinleyebilirsiniz. Hemşerilerimizinde birbirleriyle iletişim halinde olup il hakkında görüşlerini bildirerek kaynaşmalarını sağlamalarına yardımcı olan nezih bir ortama sahip olan radyo istasyonudur.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Güneykent Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri