Canli Online Radyo Dinle
Radyo Dost Fm
Sosyal Medyada Paylaş

Radyo Dost Fm

Dost fm dinle radyolar içerisinde büyük bir canlı dinleyici kitlesine sahip olup hemen hemen nerdeyse bir çok dinleyicisine her alanda doğru dürüst kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktadır. Radyo Dost fm bu sayede dinleyicilerininde bunun bilinci oldukları bu yüzdende her geçen gün dinleyicilerinin artmasına sebep olmaktadır. Evinizde veya işyerinizde nerde olursanız olun radyoyu açtığınızda sizlere en güzel latafetle seslenen ne güzel kitaplarından size en güzel dini bilgileri vermeyi hedeflemişlerdir.

dost-fmRadyo Dost dinlerken karşıdaki kişinin nasıl biri olduğunu görmeden sadece ses tonundan bir yargıya vardığımız için kulağımıza hoş gelecek sözlerin döküldüğü dini sohbetlerin yapıldığı ve sorularınıza özen içerisinde tek tek cevap veren bir radyo olma özelliği taşımaktadır. Radyo dinlerken genelde yalnız olduğumuz için sizlere bir dost bir arkadaş olarak seslenebilmeyi sağlamaktadır. 10 yıldır siz değerli dinleyicilerine hizmet veren ve başarısını hem televizyonda hem de radyo da göstermiş kanıtlamışmıştır.

Dost fm dinlerken her zaman yeni şeylerin söylendiğini gündeme yeni şeylerin getirildiğini göreceksiniz. Zaten sloganıda “Şimdi yeni şeyler söylemek lazım” diyerek radyo hizmetini başlatmıştır. Ankara ilinde yayına başlamış ve 250 wattlık radyo vericisi vardır. Ayrıca Türksat 3A ile Kuzey Afrika’dan İskandinavya’ya, Hazar Denizinin Doğusundan Avrupa’nın Batısına kadar tüm Dünya’ya hizmet vermeyi amaçlamıştır. Tek bir amacı vardır oda tek bir insanı bile dost kavramı ile buluşturmak onların amacına hizmet etmektir.

İstek Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2013Canlı Radyo Dinle