Canli Online Radyo Dinle
Radyo Dolunay Fm
Sosyal Medyada Paylaş

Radyo Dolunay Fm

Radyo Dolunay Fm dinlerken daha çok rastlayacağınız dini konular, canlı ilahiler, tasavvufi konuları ele alan değerli dinleyicilerine dini bilgiler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayan bir yayın kuruluşudur. Dini bilgilerimizi daha da kuvvetlendirmek ve varsa yanlışlarımızı doğrularını öğrenerek en iyi şekilde bilgi sahibi olmamızı hedeflemişlerdir.

dolunay-fm

Değerli dinleyicilerini islam daha da çok yaklaştırmak ve manevi duygularımızı ruhlarımızı bir nebze’de olsa harreketlenmesini sağlamayı hedeflemişlerdir. Çok büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan DolunayFM bizlerin kalbini fethetmektedir. Yayın hayatına ve hizmetlerine İstanbul’da başlamış bulunmaktadır.

Dolunay Fm Canlı dinleyebilmeniz için radyonuzu 108.00 frekansına ayarlamanız gerekmektedir. Sitemizden de canlı bir şekilde dinleyebilir evinizde ofisinizde her nere olursa olsun dinlemeniz asla bir problem yaşamazsınız. Radyo kuruluşu yıllardır dürüstlüğünden bir ödün vermemiş en kaliteli yayını bizlere sunmaya çalışmışlardır. Radyoda ayrıca kur’an-ı kerim dinletisi de verilmektedir. Böylece insanlarımızın kur’an-ı kerim okuma alışkanlıklarınıda artırılmaya çalışılmaktadır. İnsanlarımızı iyiye yönlendirmeye amaçlayan Dolunay radyosuna minneti bir borç biliriz.

İstek Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2013Canlı Radyo Dinle