Radyo Banko

Banko Fm radyoculuk anlayışında kaliteli tarafsız bir radyo dinle kuruluşu olmayı ve dinleyicilerine canlı yayın vermektedir.Radyo Banko günümüzde teknolojinin büyük bir hızla ilerlemesi üzerine radyo alanında da ilerlemelerin olması nedeni ile bankoFm bir çok yeniliklere imza atmayı başarmıştır. Eskiden bir kaç tane radyo kanalı ve tv kanalını dinleyicisine hitap etmekteydi. Artık bir çok sayıda tv ve radyo kanalının olması nedeniyle seçiciliğin artmasınada sebep olmuş durumdadır. Bu nedenle beraber gelen rekabet alanının da artması nedeniyle insanlarımıza sunulan hizmetinde daha iyi bir hale geldiği konumdayız.

banko-radyoBanko Fm dinlerken asla sıkılmayacak ve kaliteli bir hizmetin dinleyicileri ile buluştuğuna tanık olacaksınız. Ayrıca sunmuş olduğu kaliteli programlar dinleyicilerin taktirini toplamış geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Ankara ilinde yayın hayatına başlamış olan radyo Ankara iline ait kültürel değerleri güzellikleri tarihi eserleri sizler ile paylaşarak bilgi sahibi olmanızı da sağlamaktadır. Radyo Banko Ankara bölgesine ait türküleri ve oyun havaları ile de sizlerde bir kıpırtının olmasını neşelenmenizi sağlamaktadır.

Ankara bölgesi tarafından büyük bir çoşku ile dinlenmektedir. Radyonun yayın adresi frekansı ise 99.1 dir bu frekan adresini ayarlayarak ister arabanızda istersenizde radyo cihazınızda dinleyebilirsiniz.  İnternetten faydalanmak istiyorsanız sitemizden dinleyebilirsiniz. İstek müziklelerinizi sitemizde yorum yaparak isteklerinizin çaldığını göreceksinizdir. Banko Fm ayrıca radyonun sunuşu tarzı kaliteli dürüst ve tarafsızdır bu neden bir çok sayıda dinleyici kitlesine sahiptir. Büyük bir beğeni ile ankara ilinde dinlenmektedir.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Banko dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri