Radyo Abad FM

Radyo Abad canlı yayın hayatına nostaljik müzik alanında girmeyi tercih eden ve nostalji radyolarından en yeni olma özelliğini taşımaktadır nerdeyse. Yayın hayatına tam anlamıyla 2012 yılının Aralık 25 başlayarak bizlere en güzel günleri müzik geçirmemizi sağlamaya çalışmaktadırlar.

abad-fmRadyo öyle hızlı çalışmalar tanıtımlar yapmışlardır ki daha tam bir sene olmadan adını duyurmayı başarmış ve adını en iyi radyolar listesine yazdırmayı başarmıştır.Alanında kendi geliştiren radyo profesyonel geniş kapsamlı ekipmanlarıyla lider konuma başarılı bir geleceğe adım atabileceklerini nerdeyse tüm radyolara ve dinleyicelerine hissettirmişlerdir.

Radyo Abad Fm dinlemenin verdiği keyif sizleri gün içerisinde radyodan çıkmak istemeyeceğinizi gösterir. Yayın hayatına da kararlıkla başladığını şurdan anlayabilirsiniz radyonun sloganı “Plaklar Yeniden Dönüyor” sloganıyla yayın hayatına başlamış en iyi radyolar arasına girmiş ismini yazdırmıştır. Bir yılda arşivini genişletmiş yelpazesi yüksek sayıda müzik arşivine sahip olmayı başarmışlardır. Abad Fm bir çok radyo da olduğu gibi sınırlı sayıda ki müzikleriyle değil çeşitli bir çok sayıda sanatçı barındıran yer yer programlarında sanatçılarına yer veren geniş yelpazeye sahip eğlenceli programlara yer veren radyo istasyonudur. 2012 yılında yayın hayatına başlamasına rağmen adını duyurmuş geçmişte olduğu gibi günümüzde de hızını kesmeden yayın hayatına devam etmektedirler.

Sadece radyo cihazlarınızla veya mobil cihazlarınızla değil sitemizdende soruncu bir şekilde dinleyebilir canlı yayınlara telefon ile değil sitemizde bulunan yorum kısmına radyo hakkında ki görüşlerinizi ve yorumlarınızı bildirebilirsiniz. Fm bandında yayın vererek internet üzerinde de kaliteli yayınlarına devam edip dinleyicilerinin gönüllerinde her daim yer etmeyi başarabilmektedirler. Sadece Ülkemizde değil diğer ülkelerde de gurbetçilerimiz tarafında büyük bir ilgiyle dinlenmekte takip edilmektedir.

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo Abad FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri