Radyo 35

İzmir’de radyo dediğimzde ilk akla gelen radyolar arasında yer alan yıllara meydan okumuş Radyo 35 Türkçe müzik dinle dinlemek isteyen dinleyiciler için vazgeçilmez Türkçe pop  radyosudur. Radyo 1992 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Yayın ilkesinde Türkçe müziklerin tanıtımları ve Türkçe müzik sanatçılarına her fırsatta destek veren bir rady olarak bilinmektedir.

Radyo 35 kurumsal olarak hizmet vermetedir. Radyo dinleyicilerin hangi saattte ne tarz müzikler programlar sevdiklerini bilmekte bu bilinçle  yayın akışısını sürdürmektedir. Saat başı gündem haberleri ile  dinleyicilierini bilgilendirmektedir.Her fırsatta canlı yayın yapan radyo aktif  ayınları ve birbirinden değerli farklı konukları ile dinleyicilerinie süprizler yapmaktadır. Radyo 35 e canlı oalrak katılmak için radyo35 yazıp 3969 a mesaj göndererek o anki canlı yayına mesaj gönderme fırsatınız bulunmaktadır.

35radyoizmirRadyo 35 internet üzerinden de yayın yaparak dinleyicilerinin radyonun  sesini duyurmaktadır. Radyo 35 i radyodinletfm.com radyo dinleme sitesinden kaiteli ve yükses ses kalitesi ile dinleme imkanınız da bulunmaktadır. Radyo 35 i canlı olarak internetten ve frekans aracılığı ile dinleyebilirsiniz.

Radyo 35 Frekans

İzmir 89.0 Frekansından Türkçe pop müzikler dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden kendi sitesinden ve radyo dinleme sitelerinden Dünyanın neresinde olursanız olun takip edebileceğiniz bir radyo istasyonudur.

Radyo 35 İletişim

Telefon: 0232 278 89 89
Fax: 0232 278 90 46
E-Mail: info@radyo35.com.tr
Adres: Çağdaş Caddesi Kestane Sokak. No 64/2 BALÇOVA – İZMİR

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Radyo 35 dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri