Atlantis FM

Atlantis Fm Ankara’da 100.5 fm bandından frekansından sizlere yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo Atlantis fm Türkçe pop dinle alanınıda yayın hayatını sürdürmekte olan bir radyodur. Yayın akışı gayet eğelnceli ve hareketli olan radyo Türkçe pop müziklerinden en hit parçaları  sıkıkla yayınlamakta dinleyicilerini  en mutlu, memnun seviyede tutmaya çalışan bir radyo istasyonudur.

atlantisfmGüne enerjik mutlu  dinç başlamak isteyen herkesin radyoyu gün içerisinde takip etmesi gerekir diye düşündüğümüz radyo Atlantis fm, internet üzerinden kendi web sitesi ve bulunduğunuz radyo sitesi gibi radyo sitelerinden rahatça takip edebileceğiniz bir radyodur. İnternet üzerinde  de web sitesinde bir çok etkinliğe yer veren radyo  takipçilerine pop müzik konusunda haberler vermekte, pop müzik konusunda bilgilendirici bilgiler yayınlamaktadır.

Atlantis Fm Frekans

Atlantis FM Ankara ve çevresinde 100.5 fm frekansından takip edebileceğiniz gibi internet üzerinden online olarakta takip edebileceğiniz bir Türkçe pop müzik radyosudur. Cep telefonlarınızdan takip edebilmeniz için android ve ios uygulaması olan Atlantis radyo, pop müzik severler için hizmet veren güzel bir radyo istasyonudur.

Atlantis Fm İletişim Bilgileri

Tel: (312) 256 33 33
Fax: (312) 256 35 35
Adres: Başkent Bulvarı No:224 Batıkent ANKARA
E-Mail: info@atlantisfm.com.tr

Canlı Radyoları Dinle
1 Puan2 SPuan3 SPuan4 Puan5 Puan (OY VER)
Loading...

Atlantis FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri